502 977 075 biuro@irtsys.pl

Usługi

Od początku istnienia Firmy współpracujemy z zaprzyjaźnionymi (przez lata sprawdzonymi i rzetelnymi) firmami, dzięki czemu realizujemy zlecenia od „Projektu do Efektu”. Zdejmujemy z Państwa żmudny proces szukania wykonawców, podwykonawców, firm od wykańczania powierzchni, itp. gwarantując terminowość, najlepsze ceny oraz kompletację dostaw. Podejmujemy się wykonania zarówno prototypów jak i nisko oraz wysokonakładowych serii wyrobów produkcyjnych z dowolnych metali i tworzyw sztucznych, projektowanych od podstaw jak i na podstawie powierzonej dokumentacji.

Zlecając naszej Firmie kompleksową usługę zyskują Państwo cenny czas na realizację innych celów.

Projekty mechaniczne

Posiadamy oprogramowanie do projektowania 3D firmy SolidWorks. Wykonujemy projekty mechaniczne, dokumentację wykonawczą i wizualizację projektów.
Posiadamy możliwości prototypowania projektów w technologii FDM® (Fused Deposition Modeling). Poprzez naszych Partnerów dysponujemy parkiem maszynowym CNC umożliwiającym cięcie (laser, wycinarka wodna), gięcie, toczenie, frezowanie, wiercenie, lutowanie i spawanie dowolnych metali. Współpracujemy z zakładami lakierowania proszkowego, piaskowania jak również wykonującymi pokrycia galwaniczne.

Projektowanie układów elektronicznych

Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu projektów badawczych pozwala nam na realizację projektów zawansowanych układów elektronicznych dla potrzeb nowoczesnych urządzeń elektronicznych i optoelektronicznych. Zaawansowane układy elektroniczne i teleinformatyczne zostały zastosowane w wielu zrealizowanych projektach. Zajmujemy się wykonywaniem projektów układów elektronicznych jak również dostarczaniem gotowych, zmontowanych, uruchomionych i przetestowanych płytek elektronicznych.

Prototypowanie

Posiadamy możliwości prototypowania projektów w technologii FDM® (Fused Deposition Modeling).

Analizy

Pracownicy i współpracujący z Firmą eksperci, poprzez doświadczenie zdobyte podczas uczestnictwa w realizacji wielu projektów badawczych, gotowi są na wykonywanie analiz z zakresu optoelektroniki. Wiedza z zakresu propagacji fal elektromagnetycznych – łączność i pozycjonowanie GPS, promieniowanie podczerwone – analiza propagacji w rejonach nadmorskich, pozwoliły na wykonanie analiz dla potrzeb projektów badawczych finansowanych przez NCBiR.

Ekspertyzy

Pracownicy i współpracujący z Firmą eksperci posiadają szeroką wiedzę z zakresu optoelektroniki umożliwiającą wykonywanie ekspertyz z tej dziedziny. Wiedza z dziedziny optoelektroniki, a w szczególności zagadnień związanych z techniką podczerwieni oraz termowizją pozwoliły na wykonanie wielu ekspertyz i opinii dla różnych instytucji.

Prowadzenie szkoleń

Pracownicy i współpracujący z Firmą eksperci realizują szkolenia z zakresu optoelektroniki a ich doświadczenie wyniesione z uczelni technicznych pozwalają na realizację szkoleń na wysokim poziomie merytorycznym. Umiejętności przekazywania wiedzy z zakresu optoelektroniki pozwalają na dostosowanie zakresu i poziomu merytorycznego szkoleń do potrzeb każdego Klienta.